ЯСКРАВИЙ ПРЕДСТАВНИК АМЕРИКАНСЬКОГО РОМАНТИЗМУ

Дата: 01.08.2022 15:02

Сьогодні 203 роки тому народився  Герман Мелвілл — американський письменник, який прожив довге (72 роки) і насичене пригодами життя. Він суворий романтик, людина, чия складна, але цікава доля гідна найпильнішої уваги. Після першого ж виданого твору, його авторський талант був визнаний критиками і читачами, а книги розходилися величезними тиражами. Його найвідоміший роман «Мобі Дік» був написаний на основі реального досвіду, отриманого автором при ловлі китів у Південних морях. Любителів пригод запрошуємо до бібліотеки для знайомства з творами  письменника.