ТИМЧАСОВЕ ПРИПИНЕННЯ ГАЗОПОСТАЧАННЯ

Дата: 02.08.2022 09:12

Путивльська дільниця Конотопського відділення АТ «Сумигаз» доводить до відома, що згідно з листом ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» щодо проведення планових профілактичних робіт, відповідно до графіку зупинок ГРС Сумського ЛВУ МГ на 2022 рік, 03 серпня 2022 року з 09-00 відбудеться припинення/обмеження розподілу газу споживачам, які підключені до ГРС Путивль.

Перелік населених пунктів, які підпадають під відключення:

м.Путивль,

с.Бобине,

с.Зарічне,

с.Зінове,

с-ще Новослобідське,

с.Пруди,

с.Рев’якине,

с.Руднєве,

с.Селезнівка,

с.Скуносове,

с.Чорнобривкине.

Споживачам, які проживають у зазначених населених пунктах, необхідно перекрити крани перед газовими приладами та не користуватися ними. У визначений час просимо не використовувати природний газ.

Підприємства та установи, що підпадають під відключення, зазначені в прикріпленому фото.

Пуск газу буде здійснюватися в порядку черговості з 14-00 03 серпня 2022 року протягом одного тижня.

Дякуємо за розуміння.

Путивльська дільниця Конотопського відділення