ПУТИВЛЬЩИНА В ПІДТРИМКУ ЗСУ

Дата: 22.07.2022 15:11

За ініціативи Путивльської міської ради була створена ініціативна група, яка займається адресної допомогою путивльським воїнам, що боронять країну в лавах ЗСУ.

На даний момент надана допомога 37 особам.

Культура Путивльщини приєдналася до ініціативи не тільки з концертами - акціями, а й долучилися до виготовлення польової їжі.

Працівниками будинку культури виготовлено більше 100 консервів «Польова каша «ПУТИВЛЯНОЧКА»», частина яких адресно вже направлена на фронт.

Робота з підтримки наших захисників не зупиняється. Ми продовжуємо допомагати військовим і всіх бажаючих запрошуємо приєднатися.

Закріплюємо нижче реквізити рахунку для фінансової допомоги, або ви можете долучитися до благодійних концертів-акцій у м.Путивль. Також ви можете приєднатися до збору банок для виготовлення польової їжі.

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ ПУТИВЛЬСЬКИМ ХЛОПЦЯМ-ЗАХИСНИКАМ:

UA 1033 7546 00000 2600 105503 7641

ЄРГПУ 36235251