ВИДАЧА ПРОДУКТОВИХ НАБОРІВ НЕПРАЦЮЮЧИМ ПЕНСІОНЕРАМ 60+ ТА ВПО, ЯКІ ПРИБУЛИ З ІНШИХ ОБЛАСТЕЙ УКРАЇНИ

Дата: 20.07.2022 11:42

За день видано 334 продуктові набори. Дякуємо дівчатам з гуманітарного штабу міської ради та управління соцзахисту, які вирішили працювати без відпочинку, щоб якнайбільше людей отримали продукти.

Звертаюся до жителів громади з проханням не займати чергу з 6 ранку, не лаятися між собою, бути терплячими один до одного.

Пакетів з продуктами надійшло в достатній кількості, видача буде проводитися, доки не отримають усі пенсіонери.

Якщо людина поважного віку не може самостійно отримати набір, дзвоніть 0958741190, будемо організовувати доставку додому.

Працюємо з 9-00 до 15-00 в приміщенні спортзалу ліцею номер 2.

Тільки разом ми сила!