СЬОГОДНІ ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ ЗАНЯТТЯ В КЛУБІ З ВИВЧЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Дата: 12.07.2022 15:43

Заняття проходили  у форматі живого спілкування, яке провела  Богданова Олександра Миколаївна. До неї було дуже багато  запитань: що означає те чи інше слово, у якому значенні його можна вживати й правильно вимовляти,  розбиралися в культурі  деяких українських слів, пояснювали їх походження,  цікавилися різними правилами.

У кожного, хто прийшов до клубу, — своя мотивація. Комусь це життєво необхідно, комусь просто цікаво, а для когось — це справа принципу. Головне – навчитися висловлювати свої думки українською.  Запланували подальшу роботу  з вивчення української мови.