ЦІНУЙ ПРИРОДУ, БЕРЕЖИ ДОВКІЛЛЯ

Дата: 03.06.2022 13:56

Генеральна Асамблея ООН проголосила 5 червня Всесвітнім днем навколишнього середовища.

Ми всі живемо на одній планеті і, забруднюючи її, шкодимо у першу чергу самим собі та своїм нащадкам. Кожен для себе повинен знайти шляхи для покращення навколишнього середовища. Разом ми здатнізробити довкілля кращим, і надалі не забувати про його охорону та збереження природнихскарбів. Цей День дає можливість кожному з нас прийняти на себе відповідальність за турботу про нашу планету й активно сприяти змінам, бо сааме від нас залежить наше майбутнє! До уваги наших читачів в читальному залі нашої бібліотеки оформлена підбірка літератури «За чисте довкілля!», на якій представлені видання, що розкривають дану тематику.