У С.БОБИНЕ ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «З УКРАІНОЮ В СЕРЦІ» В МЕЖАХ АКЦІЇ «ПУТИВЛЬЩИНА В ПІДТРИМКУ ЗСУ»

Дата: 11.07.2022 08:27

Під час концертної програми були виконані пісні, які підняли настрій глядачам та нагадали, що ми є великий, працелюбний, мирний та сильний духом народ, який завжди боронив і боронить свою землю від ворогів.

Сьогодні, як ніколи, важливо підтримувати нашу армію, тому всі, хто бажав, з великим задоволенням долучилися до збору коштів для наших захисників.

Під час заходу було зібрано 3,5 тисячі гривень.

Велика подяка всім, хто долучився до благодійної справи. Перемогу наближаємо разом.

Слава Україні і слава нашим захисникам.

ВІРИМО В ПЕРЕМОГУ.

ВІРИМО В УКРАЇНУ.