У ЇХНІХ СЕРЦЯХ ЖИЛА УКРАЇНА

Дата: 23.05.2022 08:29

Сьогодні, 23 травня, в Україні  відзначається День Героїв, які боролися за рідну землю протягом століть та продовжують боротьбу і нині.

День Героїв — це день пам’яті всіх українців, що присвятили своє життя нашій з вами свободі  – тих, хто боровся й захищав Україну, усіх тих, хто віддав за неї найцінніше – власне життя. У  читальному залі публічної бібліотеки розгорнута книжкова виставка-пам’ять «У їхніх серцях жила Україна».

До уваги  відвідувачів представлені  тематичні видання про українських героїв різних епох. Наш край у боротьбі за свою незалежність протягом російсько-української війни втратив найкращих своїх синів. У наших серцях назавжди залишуться герої Путивльщини і ті,  чиє життя було пов`язане з нею.

Вічна Пам`ять Героям!