ЮВІЛЕЙНА ЗУСТРІЧ У БІБЛІОТЕЦІ

Дата: 16.02.2022 17:06

З нагоди 80-річного ювілею керівника клубу «Материнка», травника  з народної та нетрадиційної медицини, цілителя  Івана Сергійовича Любарця в читальній залі бібліотеки пройшла  ювілейна зустріч «З ювілеєм, наш наставник!».

Ведучі заходу Світлана Клівенкова і Юліана Бокатова сходинка за сходинкою цікаво розповідали про життєвий шлях ювіляра, його захоплення, видання і зміст його книг, побудованих на основі його власних щоденників, які ведуться за армійських часів і продовжуються нині, розмірковуючи про сенс людського життя-буття, про природу... .  «Екскурсію» за фотороботами Івана Сергійовича,  що розміщені на фотовиставці під назвою «Єдина мить – і світ у об’єктиві», здійснив Анатолій Васильович Луговський. Присутні з захватом слухали цікаву розповідь про світлини представлені на виставці. Було зауважено, що не одна фотографія не була оброблена в фотошопі, а миті, відтворені на них були зроблені всього-навсього  натисканням на кнопку фотоапарату. Підкресливши майстерність автора робіт, Анатолій Васильович завершив свій виступ чудовими рядками власного вірша «Смысл». Впродовж заходу на честь ювіляра лунали пісні у виконанні ансамблю «Освітяночка» під керівництвом Василя Сухорученка, які з задоволенням  підхоплював весь зал. Було море щирих вітань від членів клубу та колективу бібліотеки. Завершився захід колективним фото напам’ять.