АВАРІЙНО НЕБЕЗПЕЧНА ДІЛЯНКА БУДЕ ВІДРЕМОНТОВАНА

Дата: 31.01.2022 14:49

Уже відомо, що цього року заплановано ремонт ділянки дороги біля села Рев'якине.

Йдеться про крутий схил, який поступово руйнується зливами, талими водами і часто стає непереборною перешкодою на шляху руху техніки.

Староста Світлана ВАСИЛЬЄВА неодноразово била на сполох, звертаючись за допомогою. Були відписки, обіцянки, але минулого року питання зрушилось. Фахівці з департаменту розвитку інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації, які виїздили на місце, констатували, що, окрім якісного дорожнього покриття, необхідно провести комплекс гідрозахисних робіт.

І от тепер ці дороговартісні заходи включені до переліку використання субвенції у 2022 році, який затверджений головою Сумської обласної державної адміністрації.

Дякуємо всім, хто до цього причетний, і сподіваємося на якісне виконання робіт.