В УКРУПНЕНИХ СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГАХ ВІДБУЛИСЯ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

Дата: 13.12.2021 13:06

Члени оргкомітету провели їх у селах Рев'якине, В'язенка та Чорнобривкине.

Були обговорені результати підтримки кандидатів на посади старост у новостворених округах.

Ці кандидатури пропонувалися міським головою, і вони мали отримати не менше 20% голосів жителів.

Результати такі:

Світлана ВАСИЛЬЄВА як староста Рев'якинського округу (з приєднанням Козаченського та Веселівського) отримала 38%.

Валентина ДЕРУНОВА - староста В'язенського округу, до якого приєднуються Стрільниківський та Бобинський округи, отримала підтримку 29% жителів цієї території.

Ніну МОЗГОВУ на посаді Чорнобривкинського старостинського округу (з приєднанням Яцинського) підтримали 27% жителів.

Попереду сесія Путивльської міської ради, де депутати будуть затверджувати зазначені кандидатури.