ДИТИНА ОТРИМАЛА БАТЬКІВСЬКЕ ПІКЛУВАННЯ

Дата: 08.12.2021 09:08

До комісії з питань захисту дитини Путивльської міської ради звернулася путивлянка із заявою про встановлення піклування над неповнолітньою дитиною. Члени комісії на терміново скликаному засіданні обговорили ситуацію та дали згоду на це.

Тож ще одна дитина громади буде під постійним піклуванням, а це позитивно вплине на здоровий її розвиток, на формування особистісних моральних та етичних норм.

Зазначимо, що опіка (піклування) надається переважно родичам дитини або іншим особам - громадянам України. Це є однією з форм сімейного виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

У нашій громаді до сімейних форм виховання влаштовано 95% дітей, які перебувають на обліку дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.