ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ

Дата: 07.09.2021 16:36

Продовжується діяльність робочої групи питань легалізації тіньової зайнятості та заробітної плати найманих працівників.

За результатами останнього рейду виявлено особу, що займається підприємницькою діяльністю без належного оформлення. Було роз’яснено про відповідальність та надано час на усунення недоліків.

У той же час багато суб’єктів господарювання з вдячністю і з розумінням ставляться до діяльності робочої групи, оскільки завжди можуть отримати коректну відповідь на питання, що хвилюють, чи отримати консультацію когось з членів робочої групи.

Звертаємо увагу представників бізнесу на те, що за порушення вимог законодавства про працю передбачено фінансові санкції, адміністративна та кримінальна відповідальність.