МІСЬКОЮ РАДОЮ ВЕДЕТЬСЯ РОБОТА З НЕДОПУЩЕННЯ ПОЖЕЖІ НА ТОРФОВИЩАХ ГРОМАДИ

Дата: 02.07.2021 13:59

01.07.2021 Путивльська міська рада спільно з представником Клевенської експлуатаційної дільниці регіонального офісу водних ресурсів у Сумській області провели обстеження меліоративних каналів на пожежонебезпечній ділянці з покладами торфу біля с.Спадщина Сафонівського старостинського округу.

Як зазначив заступник Путивльського міського голови Володимир ВОРОНІН: «На даний час канали заповнені водою, але в подальшому потребують проведення робіт щодо їх очищення. Виникає потреба з визначення першочергових каналів, які потребують проведенню відповідних робіт».

Обстеження пожежонебезпечних ділянок будуть продовжуватись.