ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ПУТИВЛЬЩИНИ

Дата: 28.06.2021 07:45

Вітаю вас із загальнодержавним святом – Днем Конституції України.

Саме цього дня 28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Конституція ввійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України, на фундаментальних засадах якої ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Тож з нагоди  Дня Конституції України зичу кожному миру й добробуту, міцного здоров'я та бадьорості духу, любові і родинного затишку.

Нехай ваші успіхи в праці, нові здобутки, єдність та взаєморозуміння стануть дієвою запорукою в  подальшій розбудові державності, гуманізму та законності в Україні.

Путивльський міський голова           Костянтин ГАВРИЛЬЧУК