ВІДБУВСЯ ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ З БОКСУ

Дата: 10.06.2021 10:14

З 9 по 10 червня в Путивльському коледжі СНАУ пройшов відкритий чемпіонат з боксу. У змаганнях узяли участь більше 80-ти спортсменів, які представляли команди з міст: Ніжин, Бахмач, Суми, Глухів, Шостка, Буринь, Тростянець, Ахтирка, Путивль; сіл: Чернеча Слобода та Боромля.

За результатами чемпіонату путивльські боксери, яких підготував тренер В’ячеслав ФІЛІПЕНКО, показали успішні результати та зайняли перші місця Водоп’янов Євген (25 кг), Спіцин Лев (30 кг), Петров Артем (30 кг), Малецький Дмитро (37 кг), Коробов Гліб (48 кг), Петров Станіслав (50 кг), Смоляк Олег (60 кг), Скрипкін Максим (98 кг).

Другі місця зайняли Старцев Богдан (40 кг), Умрюхін Олександр (63 кг).

Петров Артем отримав кубок за техніку і тактику, Малецький Дмитро завоював кубок глядацьких симпатій, Петров Станіслав одержав кубок «Спортивна надія».