ФЛЕШМОБ ДО ДНЯ БЕЗ ТЮТЮНУ 31 ТРАВНЯ

Дата: 31.05.2021 16:17

Поставте на своєму смартфоні дзвіночок на 31 травня. Адже Всесвітній день без тютюну — найкраща нагода кинути курити. Раз і назавжди ??

Уже понад 100 років тютюнова індустрія просуває свою вбивчу продукцію, підштовхуючи до залежності все більше й більше людей. А не так давно на ринок вийшли нові товари — електронні пристрої для куріння, націлені на підлітків та молодь як на найвразливішу аудиторію. Як результат, майже 20% молодих хлопців та дівчат є постійними споживачами електронних сигарет (Глобальне опитування молоді щодо вживання тютюну, 2017 р.).
Не дозвольте собі й далі “бути на гачку” в тютюнових корпорацій. Пам’ятайте, що куріння провокує розвиток більш ніж 100 хвороб, а також збільшує ризик важчого перебігу COVID-19 — адже тютюновий дим вражає легені та імунну систему.

Беріть участь у всеукраїнському флешмобі — час показати тютюновим компаніям, що наше суспільство свідоме та не підвладне жодним маніпуляціям.

Умови участі:
- підпишіться на сторінку @AdvocacyCenterLife
- поширте відео
- поставте ? під цим дописом

Серед учасників, які візьмуть участь у флешмобі, 14 червня буде розіграно екосумку — фото у першому коментарі.

? Кидай курити зараз!
Отримай консультацію у діджитал фахівця ВООЗ https://www.who.int/ru/news-room/spotlight/using-ai-to-quit-tobacco
Сайт (допомога у припиненні куріння) http://stopsmoking.org.ua/

#безпечного_куріння_не_існує