МЕРЕЖИВО МУЗЕЙНИХ ЦІКАВИНОК

Дата: 18.05.2021 15:34

18 травня музейні працівники всього світу відзначають своє професійне свято –

Міжнародний день музеїв, яке  з’явилося в календарі в 1977 році. Цей день має загальнонаціональну вагу.  Адже саме в музеях ми знайомимося із важливими історичними подіями і постатями, дізнаємося більше про свій край, свій народ, гортаємо важливі сторінки історії.

Сьогодні  відвідувачі   бібліотеки  здійснили відео-екскурсію до Путивльського краєзнавчого музею. Присутні на деякий час потрапили   в ту історичну реальність, якої вже немає, а краєзнавчий музей все зберігає і примножує для нас, нащадків.  Після відео-перегляду  працівники   запропонували перейти до духовної скарбниці – тематичної  підбірки книг із  фондів бібліотеки. Бажаючі перегорнули сторінки  історії краю, познайомились з музеями України і світу.