ПРИЄМНИЙ ПОДАРУНОК

Дата: 14.05.2021 15:38

Сьогодні завдяки участі фахівців у науково-практичній  онлайн конференції на тему: "Від експертів професіоналам: сучасний погляд на принципи корекційної роботи з дітьми з РАС та ефективної взаємодії з їх родинами", яка була організована в рамках проєкту «Твій безмежний світ» за підтримки фармацевтичної компанії Acino, Комунальна установа «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області отримала безкоштовно 2 робочих зошити для дітей з розладами спектру аутизму «Соціально-побутове орієнтування», «Вивчаємо час граючи» автори:

О.М. Лемішко, Г.З. Попіль. Робочі зошити містять малюнки, фотографії і піктограми, які допоможуть дитині краще засвоїти інформацію, а фахівці, які працюють з даною категорією дітей, зможуть детальніше спланувати свою роботу і допомогти дитині краще пізнати світ та соціалізуватися.

Висловлюємо вдячність організаторам першого в Україні соціального проєкту «Твій безмежний світ»Конец формы за такий приємний і корисний подарунок!