ШАНОВНІ МЕДИЧНІ СЕСТРИ ПУТИВЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 12.05.2021 08:13

Щиро вітаю вас із професійним святом – Міжнародним днем медичної сестри!

Серед усіх професій, які є у сфері охорони здоров’я, наймилосерднішими вважають фах медсестри, акушерки, фельдшера, бо саме на їх плечі лягає близько 80% всього догляду за хворими. Особливо гостро це відчувається у сільській місцевості, де медичні працівники середньої ланки першими рятують людські життя.

Сьогодні, коли нам усім доводиться жити в умовах карантину, багато людей по-справжньому починають розуміти відповідальність, яку ви несете за нас, наше здоров’я.

Прийміть слова подяки за вашу важливу і нелегку працю. Бажаю усім вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя. Нехай доброта, чуйність і турбота повертаються до вас подвійно. Теплоти вам і добрих подарунків долі!

Начальник відділу соцзахисту

та охорони здоров’я                                                               Віта ВАЛЬКОВА