ОНЛАЙН-СЕМІНАР «МОНІТОРИНГ І САМОАНАЛІЗ ЯКОСТІ ОСВІТИ У ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ»

Дата: 20.04.2021 11:01

19.04. 2021 року Світлана Брянцева, директор КУ «Путивльський ЦПРПП» була учасником обласного  онлайн-семінару «Моніторинг і самоаналіз забезпечення якості освіти у закладі загальної середньої освіти», проведеного Сумським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

Вікторія Перлик, методист з управлінської діяльності навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, розкрила питання нормативно-правового супроводу формування внутрішньої  системи  забезпечення якості освіти у закладі загальної середньої освіти, акцентувала увагу присутніх на значимості й важливості своєчасної підготовки і правильної організації роботи керівництва закладів освіти щодо проведення моніторингу й самоаналізу якості освіти у закладах загальної середньої освіти, ознайомила зі стратегіями та процедурами їх проведення у закладах освіти, зупинилася на методиках оцінювання освітніх і управлінських процесів закладу загальної середньої освіти.

Олена Матвійчук, директор Конотопської спеціалізованої школи                    I-III ступенів № 2 Конотопської міської ради, презентувала технології впровадження моніторингу якості освіти у закладі загальної середньої освіти.

Вікторія Цюпка, директор Воронівської гімназії Білопільської міської ради, звернула увагу на тестування й анкетування як інструментах моніторингового дослідження  якості освіти у закладі загальної середньої освіти.

Микола Дерев’янченко, директор Буринської спеціалізованої школи                              I-III ступенів №2 Буринської міської ради, поділився досвідом самооцінювання якості освіти у закладі загальної середньої освіти.