ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ

Дата: 15.01.2021 13:58

12 січня 2021 року відбулась Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Результативна початкова освіта», яку організував Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук України спільно з Видавничим домом «Освіта».

Спікери конференції обговорили актуальні наукові і практичні аспекти розвитку Нової української школи, окреслили перспективи та очікування суспільства від реформи НУШ, проаналізували досягнення досвіду педагогів України. Учасники були ознайомлені з конкурсними підручниками для 4 класу Видавничого дому «Освіта».

У заході взяли участь науковці, завідувачі кафедр педагогічних закладів вищої освіти, консультанти центрів професійного розвитку педагогічних працівників, які опікуються питаннями початкової освіти, керівники закладів загальної середньої освіти, вчителі початкових класів.

Участь в науково-практичній онлайн-конференції взяли консультант Путивльського центру професійного розвитку педагогічних працівників Олена Бикова та вчителі початкових класів закладів загальної середньої освіти Путивльської міської ради.

Учасники конференції отримали корисну інформацію, практичні поради, методичні рекомендації, сертифікат участі.