ВІД ЕКСПЕРТІВ - ПРОФЕСІОНАЛАМ

Дата: 31.03.2021 15:25

30 березня 2021 року  фахівці КУ «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської Сумської області ради взяли участь у онлайн науково-практичній  конференції на тему: "Від експертів професіоналам: сучасний погляд на принципи корекційної роботи з дітьми з РАС та ефективної взаємодії з їх родинами", яка була організована в рамках проєкту «Твій безмежний світ» за підтримки компанії Acino.

Захід приурочений до Всесвітнього дня поширення інформації щодо проблем аутизму, що відзначається щорічно 2 квітня відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН від 2007 року.

На конференції було розкрито такі теми:

• Напрямки розвитку мовлення у немовленнєвих дітей з РАС.
  • Комплексне логопедичне обстеження дітей інклюзивного середовища на етапі розробки індивідуальної програми розвитку.
  • Що таке ехолалія? Ехолалії у дітей з РАС .
  • Стратегії роботи з родинами. Консультація батьків в ІРЦ, психологічна підтримка.
  • Сучасний погляд на принципи корекційної роботи з дітьми з РАС та ефективної взаємодії з їх родинами.
  • Організація психологічної допомоги підліткам в ІРЦ.
  • Причини та усунення протестів у дітей з РАС. Практичні поради.

Щиро вдячні спікерам за практичність та корисність матеріалу, за легкість у подачі, за те, що наша професійна скринька поповнилася новими та цінними знаннями. Ми вдячні компанії Acino за організацію конференції та професійну команду спікерів! Сподіваємося на нові зустрічі!