ЗРОСЛА СПЛАТА ЄДИНОГО ПОДАТКУ

Дата: 26.03.2021 17:01

Протягом січня – лютого 2021 року, особи, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів Сумщини майже 187,0 млн грн єдиного податку. Це на 1,9 млн грн більше, ніж за відповідний період минулого року. Зокрема, фізичні особи єдиного податку сплатили  127,5 млн  грн,  юридичні особи – 59,5 млн гривень.

У лютому 2021 року надходження з єдиного податку  склали  95,8 млн гривень. Порівняно з лютим минулого року сплата податку зросла на 13,4 відс., або на 11,3 млн гривень. За відповідний період минулого року було сплачено 84,5 млн гривень.

Нагадуємо, що єдиний податок зараховується до місцевих бюджетів, а  отже платники, які його сплачують, спрямовують кошти на розвиток своєї громади, забезпечуючи цим вчасне фінансування органами місцевого самоврядування регіональних програм та виконання зобов’язань місцевої влади перед своїми мешканцями.