ПРО РОБОТУ ВІДДІЛЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ЦЕНТРУ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 30.03.2021 15:44

Завідувачка Відділенням соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Путивльської міської ради Олена САВЧЕНКО спільно зі Службою у справах дітей та Путивльським сектором «Центр пробації» обговорили зміни у Порядку здійснення нагляду та проведення соціально-виховної робот и із засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

За підсумками зустрічі було досягнуто домовленості щодо проведення спільних заходів соціально-виховної роботи.