Комунальний заклад – центр позашкільної роботи Путивльської міської ради

Сайт: http://www.cpr-putivl.org.ua/

Комунальний заклад – центр позашкільної роботи Путивльської міської ради – сучасний комплексний заклад позашкільної освіти.

До послуг дітей і молоді типове приміщення понад 5000 кв. м., а це 25 навчальних кабінетів, актова зала, виставкова зала, спортивна зала, пневматичний та інтерактивний тири, тренажери, басейн, а влітку свої двері гостинно відкриває дитячий оздоровчий табір “Восход”.

Сьогодні центр позашкільної роботи налічує понад півтори тисячі вихованців.

Центр радо зустрічає дітей віком  від 4 до 18 років, задовольняючи найрізноманітніші інтереси: від сучасних танців до декоративно - ужиткової творчості, від екології до краєзнавства і туризму.

Педагогічний колектив ЦПР – досвідчені фахівці, які ставлять за мету формування особистості дитини, розвиток її творчого дарування, виховання національно-патріотичних цінностей та створення духовного комфорту.

Освітній рівень керівників гуртків – високий, 6 - педпрацівників мають педагогічне звання «керівник гуртка-методист».

Для охоплення позашкільною освітою вихованців сільської місцевості центром реалізується соціально-освітня програма “Дні сільського школяра”.