ЗУСТРІЧ У МІСЬКІЙ РАДІ

Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК провів прийом громадян - батьків дітей, що навчаються в Путивльському НВО, та представників колективу.

13:34:54 17.02.2022

УВАГА

Шановні мешканці. При порушенні нарахувань за спожитий природній газ ви маєте право звернутися зі скаргою до ГУ Держпродспоживслужби.

12:01:23 28.08.2021

ПРОВЕДЕНО ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ

На прийом до Путивльського міського голови Костянтина ГАВРИЛЬЧУКА  звернулися  мешканці Путивльської громади, у тому числі пільгових категорій (учасник  АТО та мати–одиначка) з питаннями, які найбільше їх турбують.

13:15:38 05.08.2021

ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Путивльський міський  голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК  провів  черговий прийом  громадян з особистих питань.

08:36:13 12.03.2021