ПУТИВЛЬСЬКА ГРОМАДА
Сумська область, Конотопський район

Путивльський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 4 Путивльської міської ради

Путивльський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №4 Путивльської міської ради був заснований у 1973 році, засновником виступав завод радіодеталей. В 1994 році, в зв’язку з реорганізацією Путивльського заводу радіодеталей, заклад був переданий в комунальну власність Путивльської міської ради. Уповноваженим органом засновника з питань освіти є відділ освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради.

Електронна пошта: v4.74@ukr.net Сайт: https://sites.google.com/view/putivlzdo4

Директор -  Степаненко Світлана Євгеніївна, педагог високої професійної компетентності, яка творчо керує педагогічним колективом. Педагогічний стаж: 39 років. На посаді: 28 років.

Мовний режим дошкільного закладу український.  

Режим роботи ЗДО п'ятиденний, 10,5 годин.    

На даний час в дошкільному закладі функціонує 10 груп, з них 3 для дітей від 2 до 3 років, 7 груп від 3 до 6 років.

Працюють 49 працівника, з них 23 педагога: 16 вихователів, 2 музичних керівника, інструктор з фізичного виховання, вчитель-логопед, практичний психолог, вихователь-методист.

Діяльність закладу дошкільної освіти  направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти:

- збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров'я дітей;

- формування їх особистості, розвиток творчих здібностей та нахилів;

- виховання у дітей любові до України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, рідної мови, свідомого ставлення до себе, оточення та довкілля;

- надати дитині доступний віку обсяг інформації та навчити практично засвоювати важливі уміння та навички (набути компетентностей), опанувати систему моральних цінностей, отримати життєвий та соціальний досвід спілкування та поведінки;

- забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту.

Створені у вікових групах ігрові осередки дають можливість кожній дитині знайти собі справу по душі, відповідно до своїх інтересів, уподобань, індивідуального розвитку. Малеча із задоволенням навчається граючись.

Організація освітнього процесу

Зміст дошкільної освіти  визначається Базовим компонентом дошкільної освіти та реалізується згідно з програмами, навчально-методичними посібниками, затвердженими Міністерством освіти і науки України. Освітній процес у закладі дошкільної освіти  (ясла-садок) №4 здійснюється за Освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років «Дитина» та Базовим компонентом дошкільної освіти, Освітньою програмою закладу на навчальний рік.

Матеріально-технічне забезпечення

Кожна вікова група має окреме приміщення: ігрову, спальну, гігієнічну кімнату, роздягальню. У закладі обладнані кабінети: завідувача, медичної сестри, ізолятор, методичний кабінет, логопедичний кабінет, спортивний зал, музичний зал, світлиця з народознавства, кабінет психолога, пральня, харчоблок. Територія закладу озеленена. Кожна група має окремий майданчик, на якому встановлено ігрове обладнання. Також обладнаний спортивний майданчик.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь