ПУТИВЛЬСЬКА ГРОМАДА
Сумська область, Конотопський район

Путивльський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 1 Путивльської міської ради

Садочок  почав функціонувати з 1946р. У 1982 році продовжив працювати у новій будівлі, де і знаходиться на даний час.

Телефони: (05442) 5-10-05

Електронна пошта: sad-dnz1@ukr.net Сайт: https://sites.google.com/view/putivlskiyzdo1 

Директор -  Кригіна Любов Володимирівна, Відмінник освіти України, педагог високої професійної компетентності, яка творчо керує педагогічним колективом. Педагогічний стаж: 43 років. На посаді: 15 років.

Мовний режим дошкільного закладу український.  

Режим роботи ЗДО п'ятиденний, 10,5 годин.    

На даний час в дошкільному закладі функціонує 10 груп, з них 3 для дітей від 2 до 3 років, 7 груп від 3 до 6 років.

Працюють 52 працівника, з них 24 педагога: 15 вихователів, 3 музичних керівника, інструктор з фізичного виховання, вчитель-логопед, практичний психолог, асистент вихователя.

Педагоги в атмосфері доброзичливості, поваги до малят проводять з ними ігри-заняття з народознавства, ознайомлення з живописом, малювання, художньої літератури, музики і співів, навчаються танцям, вчяться лічити та пізнають світ, дають знання з валеології, екології, з протипожежної безпеки та правил дорожнього руху, правової освіти, вчать спілкуватися рідною мовою, налагоджувати стосунки з однолітками в колективі. Використовують в своїй роботі театралізовану діяльність, розвиваючі та творчі ігри, нові технології. Велика увага приділяється відродженню звичаїв та традицій рідного краю, сімейному вихованню. Творчий колектив намагається перетворити життя малюків у свято дитинства.

Велика увага приділяється роботі по створенню психологічного комфорту для дітей, оптимальних умов для повноцінного розвитку їх особистостей, творчого мислення, уяви, пізнавальних здібностей.

Створені осередки, що дають кожній дитині змогу знайти собі справу по душі, відповідно до своїх інтересів, уподобань, індивідуального розвитку. Малеча із задоволенням навчається граючись.

В закладі обладнані кабінет психологічної реабілітації, ігротерапії, кабінет логопеда, родинна світлиця, кімната природи, функціонує спортивний і музичний зали, створений спортивний майданчик.

Організація освітнього процесу

Освітній процес у закладі здійснюється за Базовим компонентом дошкільної освіти, Освітньою програмою для дітей від двох до семи років "Дитина", парціальними програмами, Освітньою програмою закладу на навчальний рік.

Матеріально-технічне забезпечення

Кожна вікова група має окреме приміщення: ігрову, спальну, гігієнічну кімнату, роздягальню. У закладі обладнані кабінети: завідувача, медичної сестри, ізолятор, методичний кабінет, логопедичний кабінет, спортивний зал, музичний зал, родинна світлиця, кімната природи, психологічний кабінет, пральня, харчоблок. Територія закладу озеленена. Кожна група має окремий майданчик, на якому встановлено ігрове обладнання. Також обладнаний спортивний майданчик.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь