Путивльська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім. Р. Руднєва Путивльської міської ради

• Кількісний склад учнів
  • 1 – 4 класи -267 учнів
  • 5 – 9 класи – 291 учень
  • 10 – 11 класи – 63 учні

У закладі працює  81 педпрацівник. Кваліфікаційні категорії: учителі вищої кв. категорії - 43; учителі першої кв. категорії-17; учителі другої кв. категорії-7; учителі кв. категорії «спеціаліст»-11; 11 тарифний  розряд    -2; 9 тарифний  розряд -1.

Матеріально – технічне забезпечення

Для забезпечення освітнього процесу база закладу складається із навчальних кабінетів, майстерень (слюсарної, столярної, обслуговуючої праці тощо), а також спортивного, актового та читального залів, бібліотеки,  архіву, радіоцентру, комп'ютерних кабінетів, їдальні,    приміщення для інженерно- технічного та навчально-допоміжного персоналу, кімнати психологічного розвантаження, ресурсної кімнати тощо.