ВАЖЛИВО! ПРО ЕЛЕКТРОННИЙ ПІДПИС!

Електронний підпис необхідний для реалізації функцій електронної демократії, забезпечення доступу громадян та бізнесу до отримання публічних послуг онлайн, переходу до електронного документообігу та спрощення ведення бізнесу. Проте у громадян часто виникає багато запитань, на які потрібно давати відповіді. Які можливості дає електронний підпис? Як безпечно його зберігати? Де отримати? Як використовувати? Як підписати документ? Всі ці та багато інших запитань висвітлено у інформаційно-просвітницькому матеріалі за посиланням:

14:38:01 05.05.2021

УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНО-СХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

В Управлінні Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області діє телефонна "гаряча лінія". Зі скаргами, запитаннями та пропозиціями з питань можливих порушень чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна підприємствами, установами та організаціями, можна звертатися протягом робочого дня, окрім вихідних та святкових днів з 08:00 до 17:00 - з понеділка по четвер та з 08:00 до 15:45 - в п′ятницю (за винятком обідньої перерви з 12:00 до 12:45).

15:19:10 09.04.2021

ЗВЕРНЕННЯ ПРАВЛІННЯ АСОЦІАЦІЇ МІСТ УКРАЇНИ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ, КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ, ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та в спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Відповідно до статті 140 Конституції України місцеве самоврядування – це право територіальної громади самостійно вирішувати питання місцевого значення.

15:50:12 26.03.2021

ПРОТИДІЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ: МІНСОЦПОЛІТИКИ ВИГОТОВИЛО МАКЕТИ СОЦІАЛЬНОЇ РЕКЛАМИ

Міністерством соціальної політики на виконання пункту 2.3 Додатку 2 Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 № 111 (зі змінами) (далі − Програма), проведено державні і регіональні інформаційно-просвітницькі акції з питань протидії торгівлі людьми для населення щодо роз’яснення можливих ризиків потрапляння в ситуації торгівлі людьми та можливостей отримання постраждалими комплексної допомоги в державних інституціях.

09:09:35 19.03.2021

ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до пункту 8 та пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні», статті 15 Регламенту роботи Путивльської міської ради відбудеться пленарне засідання четвертої сесії Путивльської міської ради.

15:24:22 27.01.2021

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ

У зв’язку з погіршенням погодних умов, з метою попередження випадків переохолодження та обмороження в м.Путивль за адресою вул.Глухівська, 1 (приміщення КНП «Путивльська міська лікарня» Путивльської міської ради) працює пункт обігріву для людей, які потребують допомоги.

13:04:33 18.01.2021