ПУТИВЛЬСЬКА ГРОМАДА
Сумська область, Конотопський район

КОМУ НЕ БУДЕ ВИПЛАЧЕНО 2 МІЛЬЙОНИ НА ПРИДБАННЯ ЖИТЛА

Дата: 10.12.2025 11:09
Кількість переглядів: 79

Грошову компенсацію (житловий ваучер) у розмірі до 2 мільйонів гривень не буде виплачено таким категоріям осіб:

  1. Цивільним особам:

  • цивільним полоненим;

  • цивільним, які виїхали з території, де ведуться бойові дії;

  • цивільним, у кого загинув родич на війні або який пропав безвісти.

Примітка: Ваучер призначено виключно для військових, ветеранів, які є УБД або особами з інвалідністю внаслідок війни, внутрішньо переміщених осіб (ВПО), а також осіб, які перемістилися з тимчасово окупованих територій (ТОТ), для яких не визначено дату завершення тимчасової окупації.
Подивитися перелік можна тут.

  1. Військовим, ветеранам, які є УБД або особами з інвалідністю внаслідок війни, та ВПО з ТОТ, якщо у них або у членів родини є майно.

  • Члени родини: діти, чоловік/дружина.

  • Виключення щодо майна:

    • іпотечне майно, якщо кредит за ним не виплачений;

    • майно, яке розташоване на територіях активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси, або на тимчасово окупованих Російською Федерацією територіях України, включених до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих територіях, затвердженого Мінрозвитку, для яких не визначена дата завершення бойових дій чи тимчасової окупації.

Перевірка права власності на об’єкти житлової нерухомості проводиться на підставі даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

  1. Якщо проти військового застосовувалися економічні санкції.

  2. Якщо він має судимість за злочини проти національної безпеки або проти миру та людства.

  3. Якщо вони або члени їх сім’ї вже отримали грошову компенсацію за належне для отримання житло.

  4. Якщо вони або члени їх сім’ї забезпечені житловими приміщеннями для постійного проживання органами державної влади протягом періоду перебування на обліку в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб.

  5. Якщо вони або члени їх сім’ї подали заяву про надання компенсації за знищений об’єкт нерухомого майна та/або вже отримали рішення про надання такої компенсації.

Фото без опису​​​​​​​


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь