РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ КЕМП ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Нещодавно один із наших фахівців супроводжував ветеранів на реабілітаційний кемп, організований ГО «Інтелект Сумщини» у співпраці з ветеранським центром «Ветеран-ПРО» за підтримки Уряду Данії. Захід проходив 3–5 жовтня на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ в селі Яворів, Львівської області.
Це були три дні справжнього відновлення — фізичного, емоційного та душевного. Учасники, серед яких ветерани, ветеранки, члени їхніх родин і фахівці з супроводу, мали змогу пройти різноманітні практики: тілесні, спортивні, арт-терапевтичні та психологічні. Особливо вразили заняття з флюїд-арту, які допомогли через творчість вивільнити напруження, і вправи з адаптивного спорту, що дарували відчуття сили, командного духу та впевненості.
Такі заходи — це не просто кілька днів відпочинку. Це крок до повернення рівноваги, віри у власні сили та усвідомлення, що ти не сам. Ми бачили, як змінюються обличчя учасників: з кожною сесією ставало більше посмішок, довіри та спокою.
Щиро вдячні організаторам, тренерам і всім, хто долучився до цього проєкту. Це надзвичайно важлива справа — підтримувати тих, хто віддав стільки заради нашої спільної свободи. Такі ініціативи надихають і нагадують: поруч завжди є ті, хто готовий допомогти.
Кемп було проведено в рамках проєкту «Сумський обласний ветеранський центр «Ветеран-ПРО»: розбудова інституційної спроможності в напрямку реінтеграції ветеранів у цивільне життя» ГО «Інтелект Сумщини» у співпраці з Сумським обласним ветеранським центром «Ветеран-ПРО» за фінансової підтримки Уряду Данії в рамках проєкту «Активізація участі громадян для покращення безпеки громад, зміцнення соціальної структури та підвищення стабільності на територіях, що постраждали внаслідок війни в Україні».













