ПУТИВЛЬСЬКА ГРОМАДА
Сумська область, Конотопський район

СТВОРЕННЯ БЕЗПЕЧНОГО ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ДЛЯ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ПУТИВЛЬСЬКОГО ЛІЦЕЮ № 1 ІМ. Р. РУДНЄВА ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 10.07.2024 15:25
Кількість переглядів: 357

З метою реалізації проєкту «Освітній консорціум в Україні: безпечне повернення до навчання» на території Путивльської міської територіальної громади було укладено Меморандум про взаєморозуміння щодо співпраці та обміну потенціалом від 21.11.2023 між філією компанії «Людина в біді» в Україні та виконавчим комітетом Путивльської міської ради.

Одним із предметів вказаного меморандуму є  облаштування найпростішого укриття в Путивльському ліцеї № 1 ім. Р.Руднєва Путивльської міської ради за кошти донора: Директорату Європейської комісії з гуманітарної допомоги та цивільного захисту (ЕСНО).

У зв’язку з тим, що жителі європейських країн надали свої власні кошти для створення безпечного освітнього середовища для здобувачів освіти Путивльського ліцею № 1 ім. Р.Руднєва Путивльської міської ради було проведено засідання батьківського комітету Путивльського ліцеї № 1 ім. Р.Руднєва Путивльської міської ради, рішенням якого було рекомендовано батькам учнів взяти участь у реалізації проєкту «Освітній консорціум в Україні: безпечне повернення до навчання» шляхом безоплатної участі в проведенні підготовчих робіт до реалізації проєкту «Капітальний ремонт частини підвального приміщення для використання як найпростішого укриття будівлі Путивльського ліцею № 1 ім. Р. Руднєва Путивльської міської ради за адресою: Сумська область, Конотопський район, м. Путивль».

Участь у підготовчих роботах - це внесок жителів Путивльської міської територіальної громади в реалізацію проєкту, які передбачають поглиблення підвального приміщення до проєктних розмірів, беруть участь працівники установ і закладів освіти Путивльської міської ради, управлінь і відділів виконавчого комітету Путивльської міської ради, батьки учнів Путивльського ліцею №1 ім. Р.Руднєва Путивльської міської ради та жителі Путивльської міської територіальної громади.

Індикатором дієвості територіальної громади є згуртованість, громадянська позиція та свідомість її жителів щодо вирішення нагальних питань життєзабезпечення територіальної громади. Усі жителі Путивльської міської територіальної громади поставилися із порозумінням щодо участі у вказаних заходах.

Зазначаємо, що на сьогодні підготовчі роботи щодо поглиблення підвального приміщення до проєктних розмірів завершені, тому висловлюємо слова щирої вдячності всім учасникам спільної справи щодо облаштування найпростішого укриття в Путивльському ліцеї № 1 ім. Р.Руднєва Путивльської міської ради.

Роботи щодо облаштування укриття продовжуватимуть кваліфіковані будівельники, і сподіваємося на те, що вказаний проєкт реалізується у визначені терміни і буде створено безпечне освітнє середовище для здобувачів освіти Путивльського ліцею № 1 ім. Р.Руднєва Путивльської міської ради.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь