ОБКЛАДАЛИ ДАНИНОЮ РЕГІОНАЛЬНІ МИТНИЦІ: СБУ ЗАТРИМАЛА КЕРІВНИКІВ ДЕПАРТАМЕНТУ ДЕРЖМИТСЛУЖБИ

Дата: 10.07.2024 15:19

Під час отримання хабаря СБУ затримала директора Департаменту відомчої безпеки та контролю Держмитслужби та його заступника.

Вони систематично вимагали «данину» з керівників регіональних митниць. За це гарантували посадовцям не створювати штучних перешкод у професійній діяльності та прикривали службові порушення митників. Тепер їм «світить» до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Зараз СБУ проводить 28 обшуків у Центральному апараті Держмитслужби, а також в обласних підрозділах відомчої безпеки Західного, Південного та Центрального регіонів.

Джерело: https://t.me/SBUkr/12360