ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ СЕРЕДНЬОГО ТА ВЕЛИКОГО БІЗНЕСУ:ТЕРМІНОВО

Дата: 11.06.2024 11:05

Регіональне управління Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях, до сфери повноважень якого належать питання з реалізації державної політики у сфері оренди та приватизації державного майна, запрошує підприємців до он-лайн бесіди на тему «Приватизація в умовах воєнного часу на Сумщині. Нові потенційні об’єкти приватизацій».

Таке спілкування стане позитивом для популяризації об’єктів державної власності і пошуку потенційних ефективних інвесторів, що працюватимуть на відродження економіки області.

Захід відбудеться сьогодні 11 червня 2024 року о 14 годині.

Захід проходитиме у форматі ZOOM-конференції за посиланням http://cutt.ly/heu6VFa2.

Ідентифікатор конференції: 795 2593 6339. Код доступу: xBax5w. Телефон для комунікації: 0997521757.