НАШІ ТАЛАНОВИТІ ДІТКИ ЗНОВУ З ПЕРЕМОГАМИ

Дата: 16.05.2024 14:20

"Кращі з кращих" - так можна сказати про учнів Путивльської дитячої музичної школи, які успішно виступили на Міжнародному конкурсі мистецтв саме з такою назвою.

Одразу два фортепіанні дуети отримали чудові результати в цьому мистецькому змаганні. Випускники школи, брати Андрій та Олександр СЛАТВИНСЬКІ - фортепіанний дует "ALEX-ANDR" (викладач Дадикіна С.А.) за виконання дуже популярного твору З.Абреу "Тіко-тіко" посіли вище призове місце й стали лауреатами І премії.

Наше талановите підростаюче покоління - Софія ГАЛЬМАКОВА та Надія СУРЖИКОВА (викладач Лавренко Н.В.) порадували журі виконанням п'єси В.Фадєєва "Гумореска" й у своїй віковій категорії отримали Гран-прі.

Вітаємо наших юних музикантів та їх викладачів з перемогою й зичимо подальших творчих успіхів.