ВІТАЄМО УКРАЇНСЬКИХ ПРИКОРДОННИКІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата: 30.04.2024 13:09

Сьогоднішнє свято захисників України, які вдень і вночі забезпечують захист суверенітету й територіальної цілісності України, охорону та оборону кордонів нашої держави від російських загарбників.

Саме прикордонники найпершими зустріли підступного ворога у лютому 2022 року. Багато з них сумлінно і самовіддано виконали почесний конституційний обов’язок захисту країни ціною власних життів. Низькій уклін та вічна пам’ять і слава полеглим прикордонникам, світлий спомин житиме вічно у серці кожного з нас.

Слова глибокої вдячності усім, хто нині забезпечує оборону кордонів України, адже ви демонструєте звитягу та мужність, незламність духу, віру у перемогу рідної держави.

Зичу Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, сили й наснаги, миру й любові, благополуччя та добра. Нехай Господь береже кожного з вас, а любов до України окриляє до нових звершень у благородній справі служіння українському народу.

Путивльський міський голова                           Костянтин ГАВРИЛЬЧУК