«ПЕРШІ З ЧЕСТЮ» - СИЛЬНЕ ГАСЛО ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ

Дата: 30.04.2024 13:04

Воно характеризує наших сміливих і героїчних прикордонників.  Сьогодні, у День прикордонника України, ми дякуємо захисникам і захисницям, які кожного дня бережуть кордони нашої держави та ведуть запеклу боротьбу в кровопролитних боях.

Саме безстрашні очі прикордонників бачили російські загарбники, коли незаконно вранці лютого 2022 року з війною перетнули кордон нашої держави.

Прикордонники тоді перші, хто показав міць українського війська та несамовиту силу незламного українського народу.

Сьогодні ми з пам’яттю та вдячністю згадуємо наших полеглих героїв-прикордонників. Вони віддали найцінніше за цілісність і незалежність країни – своє життя. Ми пам’ятаємо та схиляємо голови перед мужністю та відвагою героїв.

Слава Україні!

Героям Слава!