ЦИФРОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР

Дата: 25.04.2024 14:11

Усі школярі, що мають бажання, можуть відвідати локацію цифрового навчального центру Be Smart, яка відкрита на базі Комунального закладу "Центр позашкільної роботи" Путивльської міської ради.

У першій половині дня для всіх, хто бажає, тут є можливість у повністю обладнаному всім необхідним класі доєднуватися до онлайн-уроків, а після них - відвідувати цікаві майстеркласи, кіноклуби та інші цікаві активності й просто спілкуватися з друзями та грати в настольні ігри.

Тут вас радо зустрінуть пані Наталя, Аліна та Оксана, учителі-асистенти, які супроводжують діток під час уроків.

Дякуємо за таку необхідну для діток громади локацію цифрового навчального центру -"People in Need Ukraine".