МІСЦЕВІ БЮДЖЕТИ КОНОТОПЩИНИ ОТРИМАЛИ МАЙЖЕ 294,0 МЛН ГРИВЕНЬ ПОДАТКІВ

Дата: 12.04.2024 13:25

Зберігаючи робочі місця, бізнес має працювати, виплачувати  заробітну плату, сплачувати податки і тоді місцеві бюджети будуть стабільно наповнюватися, а місцеве населення зберігатиме платоспроможність. Навіть під час війни.

За інформацією управління економічного аналізу Головного управління ДПС у Сумській області платники Конотопського району у першому кварталі 2024 року сплатили до місцевих бюджетів 293,9 млн грн податкових платежів.  Зазначена сума на 36,9 млн грн (або на 14,4 відс.) перевищила показник аналогічного періоду минулого року (у співставних умовах).

У розрізі бюджетоформуючих податків надійшло: податку на доходи фізичних осіб – 172,5 млн грн, єдиного податку – 56,6 млн грн, земельного податку  - 46,4 млн грн, податку на нерухоме майно – 4,2 млн гривень.

Податківці впевнені, що платники податків Конотопського району гідно допомагають державі подолати складний фінансовий стан та підтримати  обороноздатність її військових. Власною працею та сплаченими податками вони забезпечують своєчасне й повне виконання місцевих бюджетів у період дії воєнного стану.