ПІДСУМКИ ПЕДАГОГІЧНОГО ЯРМАРКУ «Я АТЕСТУЮСЬ»

Дата: 11.04.2024 16:56

10 квітня 2024 року у відділі освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради підведено підсумки педагогічного ярмарку «Я атестуюсь».

У педагогічному ярмарку взяли участь 17 педагогічних працівників із 8 закладів освіти: Путивльського ліцею № 1 ім. Р. Руднєва Путивльської міської ради,  Путивльського ліцею № 2 ім. Г. Я. Базими Путивльської міської ради, В’язенської гімназії Путивльської міської ради, Зінівської гімназії Путивльської міської ради, Путивльського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 1, Путивльського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №4;  КЗСОР «Путивльський мистецький ліцей», Комунального закладу – центру позашкільної роботи Путивльської міської ради.

Представлені на розгляд журі матеріали ілюстрували інноваційний підхід до навчальної діяльності, педагогічну майстерність. Переможці відзначені грамотами відділу освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради та грошовою винагородою від Путивльської територіальної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Вітаємо переможців.