ДО МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ СУМЩИНИ НАПРАВЛЕНО 1962,0 МЛРД ГРИВЕНЬ

Дата: 05.04.2024 09:14

В.о. начальника Головного управління ДПС у Сумській області Артем Снєжко проінформував медіа Сумщини про до місцевих бюджетів Сумщини протягом І кварталу 2024 року.

За інформацією посадовця, платниками області у січні – березні 2024 року сплачено до місцевих бюджетів 1962,0 млн грн податкових платежів.

У розрізі податків та зборів забезпечено надходження:

- податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) - головного наповнювача місцевих бюджетів – 1243,8 млн грн;

- єдиного податку – 353,8 млн гривень. У розрізі платників «левову» частину, а це 253,5 млн грн, сплатили фізичні особи. Юридичні особи IV групи разом із сільгоспвиробниками сплатили 68,7 млн грн, а різницю – 31,6  млн грн  – додали юридичні особи III групи;

- податку на майно в частині плати за землю – сплачено 197,3 млн грн;

- рентної плати за користування надрами – 40,3 млн грн;

- акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 35,1 млн грн;

- податку на прибуток – 29,6 млн гривень.

Податківець також повідомив, що тільки у березні 2024 року до місцевих бюджетів області було направлено 617,7 млн грн податків, зборів та інших податкових платежів.

У розрізі податків та зборів забезпечено надходження:

- податку на доходи фізичних осіб – 435,2 млн грн;

- податку на майно в частині плати за землю – 67,3 млн грн;

- єдиного податку – 53,8 млн грн;

- податку на прибуток – 22,3 млн грн;

- рентної плати за користування надрами – 18,2 млн грн;

- акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 10,0 млн гривень.

«Наповнення місцевих бюджетів, особливо у час війни, є необхідним внеском для підтримки життєдіяльності територіальних громад. Суб’єкти господарювання Сумщини розуміють наскільки важливою є кожна сплачена до бюджету гривня й відповідально виконують свій обов’язок перед державою. Ми щиро вдячні за сумлінно сплачені податки. Разом продовжуємо працювати, спільними зусиллями наближати нашу Перемогу!», - підсумував Артем СНЄЖКО.