І ЗНОВУ ПІДКОРЕННЯ НОВИХ ВЕРШИН

Дата: 03.04.2024 11:33

Увесь колектив учнів, учителів і батьків Путивльського ліцею № 2 пишається нашою зірочкою, Вікторією НОВІКОВОЮ, і вітає з високим результатом. Вікторія пройшла складний і водночас цікавий шлях, рухаючись упевнено до мети - вона успішно пройшла відбірковий тур для участі в найбільшому конкурсі проєктів екологічного спрямування у світі, який щороку проводиться в США. Вікторія ввійшла до збірної Олімпіади Геніїв і буде захищати свій проєкт у номінації «креативне письмо» у Нью-Йорку в Рочестерському технологічному інституті.

Сьогодні Вікторія отримала Екоквиток до США. Ми впевнені, що вона гідно представить нашу Україну на міжнародній арені конкурсу, вразить світ своєю ідеєю та заохотить людство до активної діяльності в напрямку вирішення глобальних екологічних проблем.