КОРИСНА ЕКСКУРСІЯ

Дата: 03.04.2024 11:25

Минулого тижня в управлінні «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської ради була проведена екскурсія для студентів економіко-правового відділення ВСП "Путивльський фаховий коледж СНАУ" з метою ознайомлення з послугами від працівників ЦНАП.

У ході візиту студентів до Центру надання адміністративних послуг практичним досвідом, професійними знаннями та механізмом роботи з молоддю поділилися начальник ЦНАП Сергій АНОХІН і керівники структурних підрозділів. Студентів ознайомили з основними напрямками роботи ЦНАП, досягненнями, перспективами та планами на майбутнє, провели екскурсію залами та кабінетами, де ведеться прийом громадян.

Також студенти дуже зацікавилися розповіддю адвоката Валентини ЛАТИШЕВОЇ, яка поділилася професійним досвідом роботи та нюансами адвокатської практики.

Студенти залишилися задоволеними, отримали відповіді на поставлені запитання від фахівців.