УЖЕ ДВА РОКИ, ЯК БУЛО ВИБИТО РОСІЙСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ З СУМЩИНИ

Дата: 03.04.2024 08:42

Для кожного жителя нашої громади ті часи були складними. Та ми змогли подолати жах, взяти себе в руки та витримати навалу негідників.

Кінець лютого - березень 2022 року всім показали нашу нескореність і незламність, нашу силу та витримку, наш залізний характер і милосердну душу.

У людей не було часу для роздумів: одні із величезною вмотивованістю приєднувалися до роти охорони, частина людей відкривала штаби волонтерської допомоги та робила неможливе для підтримки жителів і внутрішньо переміщених осіб, інші не залишили в самоті людей похилого віку. Та головне, що всі ми бажали лише одного – деокупації від клятих рашистів.

Велика вдячність за звільнення Сумщини, за кожен день, за кожну хвилину спокою нашим захисникам і захисницям. Схиляю голову перед вашими щоденними подвигами.

Дякую тим, хто поклав своє життя за вільну Сумщину. Світла пам’ять і вічна шана героям.

Ми не скорені, ми вільні були, є та завжди будемо в нашій славній Україні.

Слава Україні!

Героям Слава!