ШАНОВНЕ ТОВАРИСТВО

Дата: 01.04.2024 16:41

Ще раз про благоустрій у місті... Весна шириться, і місто потроху стає красивішим.

Висловлюємо подяку всім, хто має відношення до чистоти та краси міста. Насамперед робітникам бригади з благоустрою та КНП "Благоустрій громади", які постійно день за днем прибирають сміття на вулицях. На жаль, бачимо таку картину: тільки вивезли сміття, а наступного дня його знову повно.

Зазначаємо, що вивезення сміття, яке не є твердими побутовими відходами (ТПВ), згідно з Правилами благоустрою є прерогативою особисто жителів міста.

Це сміття повинно вивозитися самостійно жителями на сміттєзвалище. Плата за складування сміття на сміттєзвалище в нашому місті не встановлена. Відділ ЖКГ, збираючи та вивозячи його, витрачає кошти, які вкрай необхідні для інших робіт. Насамперед,  для ямкового ремонту асфальтного покриття вулиць і ремонту об`єктів благоустрою.

Тому дуже просимо всіх провести роботи з прибирання прилеглих територій до 15 квітня. Після цієї дати сміття, яке складатиметься на газонах вулиць, вивозиться не буде!...

Наявність стихійного сміттєзвалища - це порушення благоустрою, і будуть складатися протоколи та накладатимуться  штрафи.

Відділ ЖКГ з 15 квітня приступає до вивезення сміття з кладовищ. Просимо всіх до травня місяця навести лад у місцях поховання рідних і близьких.

Шановні жителі, відділ ЖКГ дуже цінує ваш внесок у чистоту та благоустрій.

З чистим довкіллям до перемоги!

Фото без описуФото без описуФото без опису