ВІДКРИТТЯ МЕНТОРСЬКОЇ ПРОГРАМИ #ПОКОЛІННЯ ПЕРЕМОГИ ВІД ГО "GO GLOBAL"

Дата: 01.04.2024 16:28

30-31 березня у місті Київ відбувся івент з нагоди відкриття Менторської програми #Покоління Перемоги від ГО "GO Global".

GO Global - найбільша українська освітня фундація, яка масштабує, генерує та пілотує проєкти для молоді та освітян. Учні 10 класів Путивльських ліцеїв мали змогу взяти участь у програмі, пройшовши відбір шляхом анкетування. Переможці, а це 12 учнів 10-х класів були відібрані й тепер протягом трьох місяців навчатимуться фінансовій грамотності, таймменеджменту, видам мислення, емоціній компетентності, ефективним навичкам комунікації.

На зустрічі в Києві вони вже мали змогу поспілкуватися з Машею Єфросиніною та такими діячами, як:

Роман Грищук - український політик, телеведучий та актор. Народний депутат України IX скликання. Входить до проєкту журналу «Forbes» про 30 українців, які досягли успіху до того, як їм виповнилося 30 років. Починав творчий шлях у команді КВК, «Збірній КПІ». Керівник студії «Мамахохотала»;

Сергій Бабак - Голова Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій. Доктор технічних наук, кандидат економічних наук, співзасновник Ukrainian Heritage Foundation, куратор освітнього напряму Українського інституту майбутнього;

Тарас Тополя - соліст українського гурту «Антитіла», речник Молодіжної Ради при Президентові України, колишній молодіжний посол UNICEF в Україні, співзасновник благодійного фонду «Вільні — ЮА», благодійного фонду «Антитіла», волонтер, доброволець Сил територіальної оборони Збройних Сил України.