MADE IN UKRAINE

Дата: 28.03.2024 14:16

«MADE IN UKRAINE» - таку назву дали організатори Міжнародному конкурсу мистецтв, що на початку березня пройшов у столиці нашої країни. Це більше, ніж просто конкурс мистецтв. Це визнання неповторних українських талантів, які рятують історію й культуру країни від забуття, надихають на нові вершини та підтримують дух нації.

У конкурсі "Made in Ukraine" Путивльську дитячу музичну школу представила учениця фортепіанного відділу Катерина ДЕМЦУН. У її виконанні прозвучав твір М.Шентюрк "Сльози. 24.02.2022", який передає емоції людини в перший день війни.

За свій виступ юна виконавиця була нагороджена Дипломом І премії.

Тож вітаємо Катерину та її педагога С.А.ДАДИКІНУ з перемогою в конкурсі та зичимо подальшого творчого зростання. Нехай і далі звучать натхненні мелодії у виконанні юних музикантів, але під чистим небом у мирній країні.