ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ ЯК ЗАВЖДИ БУЛО НАСИЧЕНИМ

Дата: 28.03.2024 14:00

До розгляду місцевим депутатам запропоновано до шістдесяти питань. Попередньо проєкти рішень обговорено загальними зборами депутатів.

Зміни до профільних програм вимагають відповідних змін до бюджету громади.

Депутатами прийнято такі рішення в галузі охорони здоров'я та соціального захисту населення: майнові питання, виконання та затвердження фінансового плану міської лікарні, надання матеріальної допомоги на лікування, підтримка родини загиблого.

Заслухано звіти керівників щодо виконання галузевих програм. Для надання якісних послуг населенню громади затверджено новий перелік адміністративних послуг.

Про використання коштів комунальними підприємствами громади в галузі ЖКГ депутатам до обговорення запропоновано звіти.

Також у галузі ЖКГ відбулася передача майна та передача в оренду нежитлових приміщень.

Багато питань стосувалося  земельного законодавства.

Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК подякував депутатам за злагоджену роботу на користь громади.